Leverandørguide

Leverandørguide

Lokale og regionale leverandører

Vindmuligheter ønsker å synliggjøre lokale og regionale aktører som ønsker å være bidragsytere i alle faser og deler av et vindutbyggingsprosjekt. Ta direkte kontakt med den aktuelle leverandøren for mer informasjon om deres kompetanse og erfaring.

  • 3B fibreglass

    Kontaktperson
    Frantz Johan Agerbo

    Telefon
    957 28 041

    Epost
    FrantzJohan.Agerbo@3B-Fibreglass.com

    Hva kan vi tilby
    Glassfiberproduksjon

  • Aanesland Fabrikker

    Kontaktperson
    Gunnar Adolf Aanesland

    Telefon
    906 88 592

    Epost
    gunnar@aaneslandfabrikker.no

    Hva kan vi tilby
    Tretårn, andre treelementer

  • Aas Laft & Bygg A/S

    Kontaktperson
    Thor Daniel Aas

    Telefon
    00 47 975 10 194

    Epost
    thord-a@online.no

    Hva kan vi tilby
    Lafting, snekring, hytter/hus

  • Aas Laft & Bygg A/S

    Contact
    Thor Daniel Aas

    Phone
    00 47 975 10 194

    E-mail
    thord-a@online.no

    What we can offer
    Notching, carpenting, cabins/houses

  • Accord Industries

    Kontaktperson: 
    Espen Snaprud

    Telefon:
    00 47 476 55 443

    E-post:
    espen@accordindustries.no

    Hva kan vi tilby?
    Vi er spesialisert på å levere støpt, smidd og platemetallkomponenter laget av forskjellige metaller (stål, rustfritt stål, aluminium etc.) som kan leveres med varmebehandling og overflatebelegg, enten som underkomponenter eller som ferdig montert produkter.

    Mer informasjon:
    accordindustries.no

     

  • Asbjørn Mollestad Transportforretning

    Kontaktperson
    Øyvind Mollestad

    Telefon
    00 47 908 96 797

    Epost
    oyvind@amollestad.no

    Hva kan vi tilby
    Transport, trekkvogner, lastebiler, mobilkraner, lager, kontorer, brøyting, lagerplass

  • B.L. Anlegg

    Kontaktperson
    Vidar Granåsen

    Telefon
    00 47 970 07 051

    Epost
    blanlegg@gmail.com

    Hva kan vi tilby
    Gravemaskin, masser, grunnarbeid

  • Bendiks Olje AS

    Kontaktperson
    Rita Birkeland

    Telefon
    00 47 965 12 000

    Epost
    rita@bendiks-transport.no

    Hva kan vi tilby
    Drivstoff

  • Bendiks Transport A/S

    Kontaktperson
    Rita Birkeland

    Telefon
    00 47 415 35 242

    Epost
    rita@bendiks-transport.no

    Hva kan vi tilby
    Transport, trekkvogner, lastebiler, mobilkraner

  • Birkeland Bakeri & Lunsjbar

    Kontaktperson
    Roy Kristiansen

    Telefon
    00 47 909 99 707

    Epost
    post@grimbakeri.no

    Hva kan vi tilby
    Servering, bakevarer

  • Birkeland Blomsterpark

    Kontaktperson
    Flemming Bekkelien

    Telefon
    00 47 901 21 422

    Epost
    birkeland@blomsterpark.no

    Hva kan vi tilby
    Masser, sortering, jord/hageanlegg mv.

  • Birkeland Bygg og anlegg

    Kontaktperson
    Jan Erik Flaa

    Telefon
    00 47 901 80 508

    Epost
    post@bbaas.no

    Hva kan vi tilby
    Tømrer/snekkerfirma, eiendom på Strøget

  • Birkeland elektro A/S

    Kontaktperson
    Helge Aamlid

    Telefon
    00 47 957 33 955

    Epost
    helge@birkeland-elektro.no

    Hva kan vi tilby
    Elektroinstallasjon

  • Birkeland Frikirke

    Kontaktperson
    Vemund Ruud

    Telefon
    00 47 951 21 336

    Epost
    vemund.ruud@ue.no

    Hva kan vi tilby
    Møte-/kontorlokaler, overnatting, catering, bespisning

  • Birkeland klinikken

    Kontaktperson
    Wojciech Centka

    Telefon
    00 47 998 99 788

    Epost
    centka.w@hotmail.com

    Hva kan vi tilby
    Fysioterapi, fysikalsk behandling

  • Birkenes Byggsenter

    Kontaktperson
    Terje Flaa

    Telefon
    00 47 404 03 515

    Epost
    terjeflaa@birkenes-byggsenter.no

    Hva kan vi tilby
    Byggevarer, deler, utstyr

  • Birkenes idrettslag

    Kontaktperson
    Salve Eieland

    Telefon

    Epost
    eieland@outlook.com

    Hva kan vi tilby
    tomt,overnatting,klubbhus,kjøkken

  • Birkenes Regnskapskontor

    Kontaktperson
    Terje Grødum

    Telefon
    00 47 37 28 00 53

    Epost
    terje@birkenes-regnskap.no

    Hva kan vi tilby
    Regnskap, kontorutleie

  • Birkenes Skog

    Kontaktperson
    Bjørn Tore Hovland

    Telefon
    00 47 957 50 465

    Epost
    lghovland@live.no

    Hva kan vi tilby
    Hogst, rydding,

  • Birkenes Sparebank

    Kontaktperson
    Harald Flaa

    Telefon
    00 47 416 35 246

    Epost
    harald.flaa@birkenes-sparebank.no

    Hva kan vi tilby
    Finansiering, lokalt engasjement

  • 1
  • 2
  • 4

 

Forretningsmuligheter knyttet til vindkraft

Vindmuligheter c/o BTG AS, Tveide næringspark 1, 4760 Birkeland